Корисна інформація – Ритуальна служба Спеціалізоване комуналье підприємство "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування"
Корисна інформація
Послідовність дій для родичів померлого
23 / 09 / 2022

1. Тіло померлого передається в лікарняний морг.
2. Після розтину тіла лікарем-патологоанатом родичам або особі, яка зобов’язалася здійснити поховання видається лікарське свідоцтво про смерть та довідка про причину смерті.
3. Після чого, з довідкою про причину смерті, людина звертається до Відділу реєстрації смерті для отримання свідоцтва про смерть.

Історія і традиції відспівування померлих
18 / 07 / 2017

Ритуальна служба спеціалізоване комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), створена в результаті реорганізації комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» шляхом перетворення відповідно до рішення Київської міської ради від 23.12.2004р. №876/2286 «Про реорганізацію комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» у ритуальну службу спеціалізоване комунальне підприємство «Спеціалізований […]

Що приготувати на поминки?
18 / 06 / 2017

Поминки – це не застілля і не простий обід. Це ритуал прощання з душею родича (або одного). Питання, що приготувати на поминки, нерідко задають молоді господині, вперше зіткнулися з необхідністю готувати страви для поминальної трапези. Велика кількість дорогих страв на поминках недоречно. Але є страви, які обов’язкові на поминальних обідах.

Як одягнутися на похорон? Правила і стандарти
18 / 06 / 2017

Похорон вважаються не радісним заходом, на якому більшість людей сумують і плачуть із-за втрати друга або родича. Цей день дозволяє останній раз провести померлого людину в останню путь. З цієї причини на даний захід важливо підібрати відповідний одяг, яка допоможе показати повагу до покійного. Традиційно на похорон прийнято одягати темне. Адже чорний колір вважається показником […]