Ритуальною службою РС СКП “Спецкомбінат ПКПО” було відновлено елементи Вічного вогню на пам’ятнику Невідомому солдату у парку Вічної Слави. – Ритуальна служба Спеціалізоване комуналье підприємство "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування"
Ритуальною службою РС СКП “Спецкомбінат ПКПО” було відновлено елементи Вічного вогню на пам’ятнику Невідомому солдату у парку Вічної Слави.

У Києві в ніч на 3.04.2017 невідомі особи викрали чотири деталі Вічного вогню меморіального комплексу Вічної Слави. Крадіжку виявив представник Ритуальної служби.
Результати пошуків крадіїв та викрадених деталей на даний момент не дали ніяких результатів, таким чином було прийнято невідкладне рішення виготовити нові елементи для відновлення зазначеного пам’ятника.
Нажаль ні креслень ні ескізів до теперішнього моменту не зберіглося, тому виготовлення нових елементів відбувалося виключно по знайденим в інтернеті фотографіям.
Після проведених замірів та у відповідності до знайдених фотографій було зроблено 3D-модель деталі на основі якої було виготовлено усі чотири елементи.
На теперішній час нові деталі встановлені на призначеному для них місці.

Для упередження подібних злочинів в майбутньому в Парку Слави встаеовлено дві камери спостереження, які є складовою частиною програми “Безпечне місто”