ПРОСИМО НЕ ВІДВІДУВАТИ МОГИЛИ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ! – Ритуальна служба Спеціалізоване комуналье підприємство "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування"
ПРОСИМО НЕ ВІДВІДУВАТИ МОГИЛИ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ!

Ритуальна служба спеціалізоване комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) звертається до громадян та гостей м. Києва.

В зв’язку з продовженням режиму надзвичайної ситуації в місті Київ та відповідно до Розпорядження КМДА від 16.03.2020 року №444, Закону України № 3219 рід 17.03.2020 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (СОVID-19), постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  № 11 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» ПРОСИМО НЕ ВІДВІДУВАТИ МОГИЛИ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ!

Коронавірусна інфекція – це надзвичайно серйозна загроза для всіх! Тому закликаємо всіх дотримуватись правил карантину, самоізолюватись та перечекати небезпеку. Так, це складно, але це єдиний шлях аби зупинити страшну недугу.